Nowe Domy Częstochowa

Osiedle Słoneczne Tarasy Etap II

Częstochowa Parkitka ul. Małopolska

Nowe Domy Częstochowa

Informacje o inwestycji

Słoneczne Tarasy to inwestycja realizowana przy ul. Małopolskiej w urokliwej części dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Prezentowany Etap II projektu to zespół 21 domów jednorodzinnych zgrupowanych w czterech szeregach usytuowanych w spójnej architektonicznie przestrzeni, połączony komunikacyjnie z Etapem I, który składa się z 16 apartamentów, w 4 oddzielnych budynkach, zamkniętych w wydzielonej funkcjonalnie przestrzeni.
Doskonała lokalizacja, wysoka jakość materiałów oraz starannie zaprojektowane wnętrza to ważne atuty projektu.

Jednorodzinna zabudowa i otaczająca osiedle zieleń pozwala na odpoczynek i czynne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość sklepów i centrum miasta, sprawiają, iż codzienne aktywności nie są utrudniane czasochłonną komunikacją.
Planowany termin oddania do użytkowania: I kwartał 2022 roku

Domy o powierzchni 153 m² do 193 m²

Oferowane Domy, zróżnicowane są pod względem powierzchni, aranżacji, usytuowania na osiedlu oraz wielkości przydomowego ogródka, co pozwala na wybór oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców.

W sprzedaży Domy o powierzchni użytkowej około 153 m2 (w dwóch typach) oraz o powierzchni użytkowej około 193 m2, wszystkie oferowane w stanie deweloperskim.

Poczucie bezpieczeństwa

Osiedle ma charakter zamknięty z bramą wjazdową, furtką z domofonem i oświetleniem co zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Nowoczesność i ekologia

Zadbaliśmy o zaprojektowanie rozwiązań umożliwiających montaż instalacji fotowoltaicznej oraz przygotowaliśmy ofertę dla rozwiązań typu Smart Home.

Na etapie realizacji dbamy także o wykorzystanie materiałów budowlanych najwyższej jakości oraz o staranne wykonanie wszystkich prac budowlanych.

Słoneczne Tarasy etap II
Szeregówki przy ul. Małopolskiej

 

Masz pytania odnośnie tej inwestycji?
Zapraszamy do kontaktu

Wizualizacje wnętrz domów Typu 1 

Wizualizacje wnętrz domów Typu 2

Wizualizacje osiedla

Lokalizacja

COGNOR HOLDING S.A. Sp. Komandytowa