Cognor Mieszkania Częstochowa Parkitka

Łódzka Osiedle

Częstochowa Parkitka ul. Łódzka

Zobacz wizualizację osiedla
Sprzedaż zakończona
photo

Łódzka Osiedle – mieszkaj modnie i wygodnie

Łódzka Osiedle to nowoczesne budownictwo w doskonałym miejscu. Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Łódzkiej i Szajnowicza-Iwanowa – w pobliżu znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe czy przychodnie. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą, funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami oraz wysoką jakością materiałów.

W trzech budynkach powstaje 131 apartamentów z przestronnymi balkonami i tarasami. Lokale będą miały powierzchnię od 31 m² do 84 m². Całość zostanie otoczona starannie zaprojektowanymi terenami zielonymi wraz z placem zabaw i miejscem rekreacji dla seniorów. Tereny zielone wchodzące w skład osiedla będą ogrodzone, dzięki czemu będą pełnić funkcję swoistego, wewnętrznego dziedzińca przeznaczonego tylko dla mieszkańców. Teren osiedla będzie posiadał funkcjonalną komunikację wraz z oświetleniem.
Na parterze powstaje 11 lokali handlowo-usługowych o zróżnicowanej powierzchni od 68 m² do 215 m² z dogodnym dostępem dla pieszych, ale także zmotoryzowanych klientów tych lokali. Dla nich przewidziane są także miejsca parkingowe.

Inwestycja jest zrealizowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie oraz podziemne i nadziemne miejsca parkingowe. Każdy lokal zapewnione ma przynajmniej jedno miejsce postojowe (dodatkowo płatne), a dla części apartamentów możliwy jest zakup dodatkowego miejsca parkingowego. Budynki zostaną wyposażone ponadto w cichobieżne windy, które zapewnią komfort przemieszczania się do swojego mieszkania. W garażu podziemnym przewidzieliśmy dwa pomieszczenia na rowery. Nie będzie potrzeby kłopotliwego wwożenia swojego jednośladu na wyższe piętra lub zajmowania miejsca w komórce lokatorskiej. Ogrzewanie mieszkań, części wspólnych oraz ciepła woda użytkowa zapewniona jest przez ciepło systemowe firmy Fortum. Wszystko po to, aby nowym mieszkańcom zapewnić jak najwyższy komfort codziennego funkcjonowania. 

 

Zobacz:

Model 3D osiedla

Schemat lokalizacji parkingów

Schemat lokalizacji stanowisk garażowych

  

  

Chcesz więcej informacji

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Wizualizacje osiedla

Projekty wnętrz

Wybierz aranżację swojego mieszkania. 

JAPANDI
MODERN CLASSIC
MODERN DARK

Przedstawione na stronie internetowej deweloper.cognor.eu wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione propozycje zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Przedstawione wizualizacje lub opis inwestycji nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 1360). Wszelkie prawa do ww. materiałów są zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania, rozpowszechniania wszelkich danych lub materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 2509). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Cognor Holding S.A. Spółka Komandytowa.

COGNOR HOLDING S.A. Sp. Komandytowa